E posibil sa fi ramas insarcinata?

Sex si probleme sexuale

Postata de Biia cu 9 ani in urma.

Ok. Sunt fata, am 17 ani si 2 luni, iar aseara am facut dragoste pentru prima oara cu prietenul meu care are 19 ani si 11 luni. suntem impreuna de un an si 11 luni. In fine. Totul a decurs bine. Ma rog, m-a durut, am sangerat, in fine. Am folosit si prezervativ. Asa, sa trec la subiect. Dimineata, m-a penetrat de 2 ori foarte repede, nu a stat cu "chestia" intrata, nici macar jumatate de minut. Nu a ejaculat in mine, sau ceva de genul. El mi-a spus sa stau linisita. In fine. Tin sa mentiuonez si faptul ca ciclul menstrual e regulat, [ 27-28 de zile, dar in ultimile luni venind la 28 de zile.] Intrebarea mea este urmatoarea: as putea ramane insarcinata?

Raspunsuri (2)

sabina.ioana

acum 9 ani

Fa un test de sarcina saptamana viitoare si vezi! Daca nu iti vine ciclul luna urmatoare atunci e posibil sa fi ramas.

roxx97

acum 9 ani

Si prietenul meu si cu mine am facut asta si nu am ramas