e ceva in neregula?

Sex si probleme sexuale

Postata de lorycutza cu 13 ani in urma.

Mi s''a intamplat de mai multe ori sa am senzatie de urinare in timpul actelor sexule, dar tot timpul s''a oprit cand i''am zis..findca nu mai puteam aveam impresia ca o sa fac pe mine. Dar la ultimul contact sexual nu s''a mai oprit cand cand i''am zis si am urinat, dar inainte de a incepe contactul sexual am fost la baie. Eu din cate am inteles nu e nimic anormal , dar m''am simtit foarte penibil fata de prietenul meu. Pana la urma e ceva in regula ...sau nu?

Raspunsuri (4)

Iuli

acum 13 ani

Cauta pe internet "ejaculare feminina" si te vei edifica.

Razvan

acum 13 ani

Nu cred ca poate fi o rasplata mai frumoasa pentru un cuplu in timp ce fac dragoste. Trebuie sa stii ca faci parte dintre putinele norocoase. Prietenul tau ar trebui sa fie mandru de reusita. Si asa cum zicea si Iuli, cauta pe net cum ti a zis el , si daca vrei in engleza, cauta ''''squirting''''.

Iuli

acum 13 ani

Iuli e fata si stie ce stie :)

loredana_p

acum 13 ani

daca ai avut orgasm nu e nimic anormal, daca nu , s-ar putea sa ai o infectie ceva
eu am avut infectie urinara, se trateaza cu acidophilus lactobacilus.