dureri de penis

Sex si probleme sexuale

Postata de cataxxx007 cu 14 ani in urma.

Buna dan
Pentru a primi raspunsul unui doctor trebuie sa intrati la Consulta Medicul, aici veti primi raspunsul celor care au trecut prin asa ceva sau au ceva experienta
Sanatate bebelusului

Raspunsuri (5)

carmen658

acum 14 ani

Buna,
Trebuie sa recunosteti tipul de tuse, ca sa stiti ce fel de tratament medicamentos trebuie sa-i administrati.
Tusea poate fi seaca, uscata, chinuitoare. In acest caz, de cele mai multe ori, acest tip de tuse are ca punct de plecare laringele. Incearca sa-i cumperi de la farmacie siropul Stodal - este pentru orice fel de tuse, laringite, trahetite si bronsite. Totusi ar fi bine sa mergeti la pediatru sa consulte bebelusul. Numai bine si sanatate

marioara35

acum 14 ani

nu administrati bebelusilor medicamente decat la recomandarea unui medic

cataxxx007

acum 14 ani

am ridicat greutati si am urinat sange si ma durea penisul cand urinam apoi nam mai facut nimik 2 zile si nu mai aveam nimik acum cand ridic iar nu urinez sange doar ca ma doare penisul cand urinez ma doare capul si mereu am impresia ca ami vine sa ma urinez ce sa fie datimi un sfat cum si ce sa fac sa ma tratez?
cineva mia zis ca as pute sa am sculament cine stie cum se manifesta ajutatima va rog

Sheila

acum 14 ani

Sculamentul este o boala contagioasa produsa de gonococ. Se caracterizeaza prin inflamatia cailor genito-urinare, cu scurgere purulenta si dureri la mictiune. De obicei se transmite prin contact sexual.
Uretrita (inflamatia uretrei) este cea mai frecventa dintre manifestari. Ea apare intr-un interval de la 4 la 20 zile dupa contactul infectant, sub forma unei scurgeri uretrale galbui, abundente care pateaza lenjeria si este insotita de arsuri la urinare.
Se trateaza cu antibiotic
Dar nu cred ca asta este problema la tine

brandusa claudiu

acum 13 ani

am o problema //nu am facut de mult sex si parca penisul meu este mai mic de obicei avea 17 cm de ce ???ms frumos