durerea penisului

Sex si probleme sexuale

Postata de tdsdiana cu 13 ani in urma.

inainte acului (cand sunt excitat) si dupa ce ejaculez ma doare penisul,e o senzatie ca atunci cand te lovesti la un muschi...deci cam asa s ar descrie ce simt si ma doare de fapt ma si deranjeaza normal...nu stiu ce sa fac si nu stiu ce am,ajutati ma va rog

Raspunsuri (7)

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 13 ani

De cat timp a aparut? Cauza pare a fi in cea mai mare masura de natura organica. Ai avut in istoria ta personala antecedente - diverse accidente (lovituri), sau boli dermatovenerice?
Iti recomand sa te adresezi cat mai repede medicului urolog.

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 13 ani

Durerea penisului se datoreaza in majoritatea cazurilor unor cauze organice. Poate fi determinata de o inflamatie a uretrei, infectei cu Chlamydia sau Mycoplasma, fimoza, infectia preputului sau probleme arteriale. Daca nu descoperiti nici-o cauza organica va puteti adresa unui cabinet de psihoterapie specializat in sexterapie pentru a analiza ( si a rezolva) eventualele cauze de natura psihica care au dus la instalarea acestei probleme.

Bucifer

acum 13 ani

Ai rabdare, se usuca si pica. Nu dispera, nu toti sunteti exemplare reusite ale naturii.

shobby

acum 10 ani

Bucifer: noroc ca te-a facutp***ape tine...exemplar reusit al naturii. lumea cere ajutor aici, daca nu poti ajuta stai in mortii mati in banca ta, nu vorbi!!!!

shobby

acum 10 ani

Bucifer: noroc ca te-a facutp***ape tine...exemplar reusit al naturii. lumea cere ajutor aici, daca nu poti ajuta stai in mortii mati in banca ta, nu vorbi!!!!

mihai

acum 10 ani

buna! am si eu o problema am avut contact sexual si am avut durere la ejaculare...fata si a facut analize si i a iesit gardnerella si filamente candida dar doctora i a zis k nu din cauza ei am avut aceste probleme... ea nu a avut niciun simptom spunandui k nu este grav si k nu poate sa transmita si ca durerea de la ejaculare nu este din cauza acestor bacterii...as fi putut sa se transmita atat de repede si sa am durerea chiar la finalul actului...tin sa specific ca a fost un act sexual foarte intens si ca m am excitat f tare, am ejaculat dupa 10 min niciodata nu mi s a intamplat. am avut eu o problema?

Alin Stânga

acum 7 ani

Am o durere foarte mare atunci când ejaculez dar imi este rușine sa ma adresez unui cadru medical . Cum aș putea proceda în acest caz? Mulțumesc!