Durere vagin

Sex si probleme sexuale

Postata de Anto_93 cu 9 ani in urma.

Am dureri mari in timpul actului sexual
Lichid alb imi iese deseori in timpul zilei.
De 1 saptamina nu am raporturi sexuale dar ma doare in vagina , inauntru , si ma maninca. Poate fi vrio infectie ?
Eu de vrio luna si ceva in urma am fost la ginecolog mia spus lipsa de lubricare si nu am nimic grav.
Dar de ce am asa dureri in timpul actului ? nimic placere nu simt fara lipsa de concentrare.
oare de la ce asa dureri ?
in plus nici ciclul numi vine de 17 zile intirziere, de la durerile in vagin.

Raspunsuri (4)

Adrienne

acum 9 ani

Ai folosit ceva pentru lubrefiere ? Daca nu ai o infectie vaginala atunci, este normal sa ai aceste dureri din cauza uscaciunei. Intra pe net si citeste prospectul de la FEMINELLA HYALOSOFT , 10 ovule vaginale. Nu este nevoie de reteta. Este un tratament foarte eficient pentru aceasta problema.

Diana

acum 9 ani

in afara de aceste ovule, poti incerca un tratament naturist Candy Clear 5, Inlatura toate simptomele produse de candida

Anto_93

acum 9 ani

Da deja am făcut si tratamentul ! 6 ovule !
Nustiu ce sa mai fac deja ciclul mia venit !
Dureri nu am ca de 6 zile nu am avut nici un raport ! Ca iubitul a plecat intro vacanta !
Dar mii frica sa am iarasi raport ! Iarasi voi avea dureri ! Si lichidul alb in timpul actului nu înțeleg de ce ii asa mult ! (((

valy

acum 9 ani

Am dureri de 15 zile ciclul nu mia venit dupa ce am avut relatii intime cu sotul meu problema se poate ameriora in timp si fara pastile. Va rog sa ma ajutati