durere penis

Sex si probleme sexuale

Postata de andreea1mihai cu 13 ani in urma.

buna ziua,

in urma actului sexual, prietenul meu s-a lovit la penis si are dureri la baza lui. a simtit de parca s-a rupt ceva, dar nu s-a umflat si nici nu are sangerari. la inceput am crezut ca o sa ii treaca, dar deja au trecut cateva zile si inca il doare. se poate intampla ceva grav? sau este posibil sa fie ceva temporar?

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 13 ani

Poate nu ar fi rau sa il vada un medic sa nu fie cumva vreo "mini" fractura si apoi sa nu se mai poata rezolva. Erectia matinala este prezenta ca inainte? Durerea ce intensitate are? Fractura peniana (desi nu cred ca este vorba chiar despre asa ceva) este foarte grava si necesita interventie medicala de specialitate. Mai bine mergeti degeaba decat sa fie ceva...

Sanatate!