Durere de penis

Sex si probleme sexuale

Postata de Vasile7 cu 12 ani in urma.

Mentionez ca lucrez pe videochat si am erectie aproximativ 3 4 ore pe zi dar cu pauze.problema a aparut de cand am folosit viagra 0.25 in urrma cu 4 zile .Simpt o durere precum febra musculara si imi este frica sa nu fac fractura de penis.Si dimineata cand ma trezesc am dureri.iar atunci cand este stare flasca parca este mai mare decat de obicei.Va rog sa imi raspundeti.Va multumesc

Raspunsuri (2)

Marina

acum 12 ani

Orice organ de masinarie folosit in exces, cedeaza. Bucura-te acum de foloasele materiale pe care le obtii facand p***atutie si mai tarziu, cand vei dori poate, sa ai o viata normala, nu vei mai putea. Trecutul, iata dusa, isi pun amprenta asupra trupului si sufletului tau. Nu vei gasi raspuns pe forum la problema ta, doar un consult medical iti poate da raspunsul. Sa nu spui ca iti este rusine sa mergi la medic, cum spun multi barbati:))))

mg-power

acum 12 ani

Nu viagra este pentru tine si varsta ta. Daca o folosesti acuma ce vei face la 60 de ani?