dupa prima ejaculare nu mai are erectie

Sex si probleme sexuale

Postata de ElenaO cu 12 ani in urma.

Buna ziua... am si eu o problema sunt cu prietenul meu de un an si ceva si are o problema cu care ma streseaza toata ziua. De vreo 2 saptamani dupa prima ejaculare nu mai are erectie. Nu ii s''a mai intamplat pana acuma si din cauza aceasta este foarte stresat. Mi''a zis ca nici nu isi mai simte penisu ca inainte dupa prima ejaculare nu mai are control asupra lui .Am tot citit pe internet si se spune ca de la 24 de ani ar fi ceva normal el are 24. Ma puteti ajuta sa imi spuneti ce sa intamplat? Daca este norma sau nu si cum s-ar putea rezolva??? Va multumesc!

Raspunsuri (5)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

exista probleme de erectie persistente si prelungite?
nu se intelege din text. poate fi vorba de un fond psihogen (stress, oboseala)

ElenaO

acum 12 ani

Intradevar de cand a inceput sa fie problema asta este destul de stresat si obosit din cauza serviciului. Ce este drept dupa prima ejaculare de cand nu mai are erectie in aceeiasi zi nu am mai incercat sa avem un act sexual pentru ca incepea sa se simta prost. dar in alta zi cand am incercat la fel a patit. Va multumesc!

Dar

acum 12 ani

Pai daca ati avut un contact sexual intr-o zi, e suficient. Lasati-o pe ziua urmatoare ce va mai stresati degeaba. Sunt cupluri unde relatiile sexuale sunt la 2-3 zile si totul este OK, normal. Nu conteaza cantitatea, ci calitatea. Era un banc cam asa: ce-ti place mai mult: Revelionul sau sexul? Raspuns: Revelionul ca vine mai des.

ElenaO

acum 12 ani

okok ;))..Va multumim:*

marcus19753

acum 10 ani

Pastile pentru erectie – http://bit.ly/14zSpt1
Inca de la prima pilula am inceput sa simt cum lucreaza si deja am erectii tari.