dragoste

Sex si probleme sexuale

Postata de tymber92 cu 12 ani in urma.

Buna ziua,va intreb de ce ejaculez asa de repede imi puteti zice ?

Raspunsuri (3)

vi

acum 12 ani

Pentru ca te exciti tare si nu ai experienta. Nu te panica, in timp vei sti ce ai de facut. Trebuie sa ai incredere, sa nu fii dezamagit si sa perseverezi. Toti barbatii dau rateuri la inceput, dar niciunul nu o sa recunoasca.

tymber92

acum 12 ani

am 20 am facuto de 3 ori pana acum sper ca nu se va mai intampla

vi

acum 12 ani

De trei ori e putin. Ai rabdare mai mult timp, mai citeste pe internet unele lucruri, vorbeste cu alti barbati, capata experienta. Iti repet, nu ai nicio problema, esti doar la inceput. Peste un timp vei rade de temerile tale. Spune-i si partenerei ca asa-i la inceput. Si nu te lua dupa filme, un act sexual nu dureaza cat arata in filme. Poate dura numai 10 minute. Daca partenera reuseste sa ajunga la orgasm, nu conteaza cat a durat.