dorinta sexuala blocata

Sex si probleme sexuale

Postata de pande cu 12 ani in urma.

Buna ziua.Sunt intr-o relatie cu un barbat minunat de 2 ani jumate.Ne intelegem foarte bine dar avem o problema pe care nu mai stiu cum sa o rezolv.In timpul actului sexual,nu simtim nimic,nici o placere.De multe ori nici nu ma umezesc si atunci ne oprim.Imi doresc din tot sufletul sa rezolvam problema,ne dorim si un copilas dar nu stiu de ce suntem asa blocati.Eu am 22 de ani iar el 33 si probleme in trecut nu am avut niciunul.Nici cu comunicarea nu avem probleme.Va rog sa imi dati un sfat.

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Ati mai scris acelasi lucru si vi s-a raspuns. Cititi va rog acolo.

Psh Ioana Panculescu

acum 12 ani

pare a fi o problema de cuplu ,va recomand sa mergeti la psiholog