Doar un testicul

Sex si probleme sexuale

Postata de Popescu Catalin cu 10 ani in urma.

Am 18 ani,si am o problema,m-am nascut doar cu un testicul,si penisul meu e curbat in jos..inca nu am intretinut relatii sexuale,si ma tot gandesc daca e ceva iesit din comun ? Sau sa ma tem de ceva ? E vre-o rusine...sau aduc neplaceri ? Iubitei . Multumesc

Raspunsuri (5)

FreeStyle11

acum 10 ani

Cat de curbat e?Vrei sa pui o poza sa ne arati exact?Ca sunt diferite cauze de penis curbat.Daca e foarte curbat atunci e posibil sa ai o afectiune, care din cate stiu se trateaza prin operatie.Cel mai bine este sa consulti un medic urolog, ca sa verifice cat de mare e problema.Si cu faptul ca ai doar un testicul, asta nu poti face nimic.Da, e posibil sa aduci neplaceri iubitei, depinde de gradul de curbare.Dar te poti opera si cred ca se va remedia.

Popescu Catalin

acum 10 ani

Am vrun dezavantaj in viata sexuala ? E vreun disconfort ? :) Asta ma intereseaza mai mult .. Nu am nici-o promblema la ejaculare,il pot indrepta cumva..fara operatie ? :)

FreeStyle11

acum 10 ani

Nu cred ca il poti indrepta fara operatie.Si disconfort, asta numai tu iti dai seama, eu personal nu cred ca ar fi prea mare depinde cat de curbat e.Pune si tu o poza ca oricum nu te vedem la fata...

Studenta anul vi MG

acum 10 ani

freestyle are dreptate referitor la consultul urologic. ar trebui sa te interesezi despre acel testicol lipsa. in unele cazuri testicolul nu coboara, si asta nu deranjeaza, dar in timp poate apare cancerul testicular. daca nu ai fost operat / investigat complet ar trebui sa o faci. citeste mai multe despre testicolul necoborat congenital

+34641632159

acum 11 luni

Bună, m-am născut cu penisul curbat și fără un testicul cel drept, testicul era ridicat în sus de tot mă tot masam să-l cobor în jos în punguță, apoi revenea în sus, prin tratament testicul a rămas în jos pentru întotdeauna