Discomfort si secretie rozalie dupa dezvirginare a 4-a zi?

Sex si probleme sexuale

Postata de Mari cu 11 luni in urma.

Buna ,acum 4 zile am avut primul act sexual cu iubitul meu... la fiecare penetrare simt durerea de prima data si a curs sange putin primele 3 dăti ... a 4 a zi , fara act sexual simt o durere in partea stanga (suportabila ) si un discomfort (mancarime) destul de putin ...sa imi fac griji ? Sau se vindeca si e ceva normal

Raspunsuri (1)

acum 11 luni

Buna ziua,

Este important sa acordati atentie semnelor de disconfort persistent sau simptomelor neobisnuite care pot indica o problema de sanatate. Un medic poate fi consultat pentru a primi indrumare si sfaturi profesionale.

Va recomandam sa va programati la un medic ginecolog: https://www.clickmed.ro/medic/ginecologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/informatii-de-baza-despre-sex_13763
sfatulmedicului.ro/Metode-contraceptive/pilulele-contraceptive_988