Dezvirginare

Sex si probleme sexuale

Postata de MariaA2777 cu 9 ani in urma.

Buna! In weekend am fost la prietenul meu si ne-am hotarat sa intretinem relatii sexuale protejat. Atunci cand a introdus penisul in vagin am simtit o durere foarte mare si ne-am oprit, insa nu mi-a curs sange si penisul nu a intrat complet in vagin. Nu sunt sigura daca m-am dezvirginat sau nu, ma puteti ajuta?
Multumesc!

Raspunsuri (1)

Marius111111

acum 9 ani

Buna ziua,
Eu nu cred ca ai fost dezvirginata. Te-a durut foarte tare pentru ca poate nu ai ales pozitia corecta. Incearca cu un masaj inainte. Daca vrei discutam mai multe in privat pe mess. Adresa mea: [email protected]