dezvirginare

Sex si probleme sexuale

Postata de niiic cu 11 ani in urma.

acum 3 zile am facut-o pentru prima data cu prietenul meu, fara prezervativ, eu fiind virgina..m-a durut foarte putin, dar nu mi-a curs absolut deloc sange. in urmatoarea zi am vrut sa iau pastila de a doua zi, insa era duminica si farmaciile erau inchise deci n-am avut de unde sa o iau. mi-e frica sa nu cumva sa raman insarcinata, desi el nu si-a dat drumul in mine .. este vreo sansa sa raman insarcinata? stomacul ma cam doare , insa peste cateva zile in mod normal al trebui sa imi vina ciclul.. :) dupa cate zile/saptamani as putea face un test de sarcina? multumesc, astept un raspuns.

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 11 ani

Testul de sarcina se poate face incepand cu cea de-a 2 -a saptamana post contact sexual neprotejat.