despre penis

Sex si probleme sexuale

Postata de valciano cu 12 ani in urma.

buna ziua. sunt un tinar de 31 ani, fac un tratament, de tulburari,de anxietate, ma simt mai bine,dar am observat, dupa un timp,de la inceperea,tratamentului, ca mi se ,moaie,penisu, nu se mai scula. dupa o saptamina,vad cad se scoala dar nu mai ajung,la erectie,si nu ejaculez deloc. va rog frumos sa imi spuneti,ce se intimpla, se poate sa am tulburari hormonale, si ce medicamente sa iau,ca sa imi revin. va multumesc

Raspunsuri (2)

este de la tratament

acum 12 ani

Tulburarile provin cu siguranta de la tratamentul facut. Citeste hartia insotitoare cu efectele adverse.

valciano

acum 12 ani

ok se poate sa fie si cauza asta, se scoala dar nu mai este puternica ca inainte de tratament. vreau sa fac si eu sex,. nu se poate sa iau medicamente ca sa imi revin.