Dece ejaculez foarte putin?

Sex si probleme sexuale

Postata de Utilizator11611483498 cu 3 ani in urma.

Bună, sunt baiat și am 23 de ani, Amo problema cu ejacularea și sunt oarecum jenat de faptul ca ejaculez foarte puțin, undeva la doi, trei stropi și nu pot ejacula puternic(doar cade)
Ma masturbez undeva de 2 ori pe zi dar sunt și zile în care nu ma masturbez deloc și atunci ejacularea este puțin mai multa dar nu foarte diferențiat.
Va rog dați-mi un sfat.

Raspunsuri (1)

Utilizator11618005493

acum 3 ani

Salut și eu sunt băiat, aproape 27 de ani, și eu ejaculez puțin dar maxim 1 data pe săptămână și tot iese puțin deci la mine cred ca e altceva dar îți sugerez sa o lași mai ușor, totuși de 2 ori pe zi e ceva. Mai las-o să respire:)))