Dece curge sânge când urinez și ustură?

Sex si probleme sexuale

Postata de Paula Cristina cu un an in urma.

Eu mi-am inceput viața sexuală cu 17 ani am făcut primă dată fără prezervativ dar totul a fost BN a doua zi am luat pastile pentru ziua următoare după ce faci dragoste dor a 3 zi am făcut iară doar că de dată ăsta cu prezervativ și a doua zi mam trezit și am fost la baie am făcut pipi normal dar la um momendat sa oprit și când man ridicat să mă șterg am văzut um pic de sânge pe hârtia igienică și după ăsta tot îmi vine să urinez și ustură f tare dar când vreau să fac iese puțin și ustură rău nu știu de ce se întâmplă asta cineva mă poate ajuta?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/cauzele-sangerarilor-anormale-care-apar-intre-ciclurile-menstruale_18645