de nu mise scoala penisul

Sex si probleme sexuale

Postata de manearobert79 cu 14 ani in urma.

de ce nu mi se scoala penisul cind fac sex

Raspunsuri (214)

Gigi

acum 14 ani

Pentru ca nu te străduiesti mai mult

fiorelo

acum 14 ani

pai cum mai faci sex daca nu ti se scoala

serban_florica

acum 14 ani

pentru asta trebuie sa tii cont de mai multi factori atractia partenerei, preludiu , atmosfera , si multe altele, nu poti sa spui hai scoala- daca nu e asta mergi la medic sa-ti vorbeasca de impotenta cu scuzele de rigoare ca vad ca esti tanar.

crys

acum 13 ani

ai plrobleme de sanatate...consulta un doctor

maia

acum 14 ani

buna si eu am aceeasi problema cu sotul meu el ar vrea o data la 3-4 luni eu as vrea cel putin o data pe saptamana daca nu zilnic mentionez ca am un apetit sexual nemaipomenit si pentru a-mi satisface dorintele si ca sa nu-l insel ma masturbez zilnic. am incercat tot felul de '''''''' nebunii'''''''', dar nu reusesc sa-l fac sa ma doreasca mai des am 2 copii dar am foarte multa grija de mine arat destul de bine fara falsa modestie fac sport zilnic nu stau nearanjata nici macar in casa ma imbrac sexi, de multe ori dorm fara lenjerie intima,dar el nu da nici un semn ca m-ar dori nu stiu ce sa ma fac, daca incerc sa port o discutie pe tema sex rade si pleaca.spune ca nu toata lumea e innebunita dupa sex ca mine va rog ajutati-ma cu un sfat pe adresa [email protected] mentionez ca am 33 de ani si el 35

dana

acum 13 ani

imi pare rau , dar eu cred ca are pe alta

dana

acum 13 ani

daca el era mai in varsta credeam ca are prb de sanatate , dar in cazul asta e de gandit.

vasile victoras

acum 13 ani

hai sa vb pe mes mai bine [email protected]

Alex

acum 13 ani

probabil k te inseala cu altcineva maia,dak spui k arati si bine si k te si intretii,refuz sa cred k nu esti atragatoare!

ionutz

acum 13 ani

nu cred ca te inseala.cred ca are o problema si ii este jena sa recunoasca.aceeasi problema ca a sotului tau o am si eu dar spre deosebire de el incerc sa o rezolv impreuna cu sotia mea.am discutat problema cu ea si incercam impreuna s ao rezolvam.daca afli cumva un remediu real ptr sotul tau te rog din suflet sa i-mi sp si mie pe adresa [email protected]

Gylbert

acum 13 ani

super tare asta :)))))) ma doare burta de ras pe bune

gab

acum 13 ani

[email protected]

george

acum 13 ani

scz ca iti spun dar esti un mare dobitoc

ionel

acum 13 ani

hai sa ne intalnim ca te fac de cate ori vrei pe zi satisfacandue

marcel

acum 13 ani

te vreau si eu am o nebuna care nuSmeNdW vrea sex des te doresc te fac fericita cauta ma

nistor37

acum 12 ani

,,kirsteuernistor,, este id meu de mesanger , poate ne rezolvam problemele impreuna.

mada

acum 12 ani

eu mi-as dori una ca tn

Vasile

acum 12 ani

ce vrei sa ii zici ma ?
vrei sa ii zici daca nu vrea sotul ei sa faca cu tine?
buna alegere!
poate daca are un aptit sexual!
este fertila: adica fara boli sau alte chestioare !

XXXXXXXXX

acum 12 ani

IMI PARE RAU DE TINE.PAOTE TE FAC EU ODATA

ciobbanasul

acum 12 ani

scz, schimba ciocanul el a schimbat nicovala de mult

Pag 1 din 11