De ce nu se mai scoala ca inainte ?

Sex si probleme sexuale

Postata de membru272388 cu 9 ani in urma.

Buna ziua am 35 ani si am si eu o problema zic eu destul de mare si incomoda pentru mine ,de vre-o 2 saptamani nu pot sa mai am relati sexuale cu sotia normale adica penisul nu mai sta treaz cum statea pana acuma se ridica destul de greu dar nu sta mult asa ,mentionez ca acuma vre-o 5 zile am avut o seara normala ca si pana acuma ce pot sa zic in timp ce am relatia sexuala nu este nici treaza dar nici prea sp***a cam intre sa zic asa ,am facut si 3,4 zile pauza fara efort dar tot aceleasi simptome le am .Daca aveti vre-o idee care ar fi cauza sau unde trebuie sa ma duc sa fac control ar fi ok pentru mine ,va multumesc pentru timpul acordat si va doresc o zi buna

Raspunsuri (1)

anonim

acum 9 ani

asa a patit si unchiul meu , cu cateva zile inainte sa moara imi pare rau pentru tine lasa adresa de mail si am eu grija de sotia ta in caz ca mori