de ce nu primesc raspuns

Sex si probleme sexuale

Postata de tukaneh cu 14 ani in urma.

desi am trimis de vineri 13.11.o fisa pt a fi consultata de medic on line nici pana azi nu am primit raspuns si mi s-au luat si 2 credite pt aceiasi fisa.dc stie cineva ceva va rog din suflet sa-mi raspundeti.precizez ca am trimis una pt copil si mi s-a raspuns imediat.multumesc

Raspunsuri (4)

Echipa SfatulMedicului.ro

acum 14 ani

Buna ziua,

Intrucat consultatiile medicale sunt gratuite medicii sunt asaltati cu foarte multe cazuri medicale si nu reusesc sa se incadreze in timpul promis. Ne cerem scuze pentru acest inconvenient, dar veti primi cu siguranta raspuns de la medic.

Va dorim Sanatate!
Echipa Sfatulmedicului.ro

tukaneh

acum 14 ani

multumesc .

tukaneh

acum 14 ani

buna seara!am inteles ca medicii au multe cazuri dar de ce mi s-au luat 2 credite pt o fisa?multumesc

Maria C

acum 14 ani

Poate ai trimis de 2 ori?