de ce mi au aparut cateva puncte mici rosii pe penis?

Sex si probleme sexuale Infectii pelvine Boli cu transmitere sexuala

Postata de Utilizator21625169062 cu 2 ani in urma.

De 3 zile mi au aparut 3 puncte mici de maxim 1 mm pe capul penisului, singurul simptom pe care l am este o senzatie foarte sp***a de arsura la urinare. Am 18 ani si niciodata n am mai avut vreo problema in zona genitala.Singurele contacte sexuale le am avut cu iubita mea iar eu sunt primul ei partener. Tind sa cred ca am o igiena corespunzatoare , in ziua in care mi au aparut punctele am stat mai multe ore intr o pereche de boxeri noua fara a fi spalata inainte de purtare ,afara fiind o temperatura mare.(mentionez si asta deoarece nu mi pot sa mi explic motivul aparitiei punctelor) Un sfat cu privire la probelma si la ce fel de medic mi as putea face un control va cer , multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958