CURIOZITATE

Sex si probleme sexuale

Postata de sorilau cu 12 ani in urma.

Buna , prin sexul anal ( cu final normal de catre partener ) poti ramane insarcinata ?! Multumesc mult !

Raspunsuri (4)

octavianbratu1

acum 12 ani

bineinteles ca nu daca ejaculeaza in anus.daca vrei sa vorbim mai multe am id.de mes [email protected]

Medic Epuran

acum 12 ani

Prin practicarea sexului anal sperma nu are cum sa ajunga in vagin. Însa daca sperma se scurge in afara rectului şi intra în contact cu vaginul este posibila producera unei sarcini

octavianbratu1

acum 12 ani

nu

snickeritza

acum 12 ani

toate intrebarile tale mi se par obsedante!!logic,folosindu-ti mintea,crezi ca e posibil sa ai vre-o gaura din anus in vagin ca sa se strecoare sperma ca sa poti ramane insarcinata???