Cum e cel mai bine sa dezvirginezi o fata?

Sex si probleme sexuale

Postata de LAUR93 cu 9 ani in urma.

Buna Ziua!Ma numesc Andrei am 21 de ani si as vrea sa stiu sigur pentru ca nu as vrea sa am probleme sunt impreuna cu o fata de aproape 1 an, Cum e cel mai bine sa dezvirginezi o fata protejat sau fara prezervativ??? si ce pozitie ar fi ideala pentru dezvirginare pentru amandoi cat si pentru barbat dar si pentru femeie,ma puteti ajuta?

Raspunsuri (6)

Roxana

acum 9 ani

Daca nu vrei sa ai probleme, ia-o de nevasta inainte. ;)

giuliano

acum 9 ani

Na belea ca ai dato maxim :)))

Utilizator11638621428

acum 2 ani

Și apoi vă întrebați de ce nu există iubire intr-o căsătorie.
Culmea ești!
Mai întâi și întâi trebuie să se cunoască dar nu direct în pat.
Degeaba îi arăți dragonul dacă relația lor se rupe

Stefan

acum 9 ani

Daca stii ca poti sa te controlezi si ai cat de cat experienta in spate, fa-o fara prezervativ, dar DOAR DACA ESTI SIGUR PE TINE. Cat despre pozitie, nu stiu ce sa zic, mi-a zis o prietena ca niciodata sa nu dezvirginezi in umeri-craci. Acum, nu stiu daca e adevarat sau nu, dar e singurul pont pe care-l am.

Utilizator21589636054

acum 3 ani

ai dreptate pentu ca este dectul de dureroasa ca pozitie

Avocatu

acum 9 ani

Daca sti sa te controlezi,fao fara prezervativ..dar mai bine dak e pentru prima fao cu un prezervativ ;)