Cosurile de pe fata

Sex si probleme sexuale

Postata de Robert231 cu 9 ani in urma.

Buna ziua . Am si eu o problema cu cosurile de pe fata . Am mai citit ceva pe sait ca iti pot aparea din cauza masturbarii . Nu sunt atat de disperat si nu ma masturbez atat de des ,am aproape 17 ani ,abea de vreo 2 am aflat de masturbare dupa care am inceput sa practic dar nu atat de des ..As vrea sa stiu daca chiar are vreo legatura cu sexul sau ata penisului pt ca inca nu s-a rupt , daca fac sex cu prezervativ se paote rupe ?
In concluzie as vrea sa stiu din ce cauza imi apar cosurile pt ca le am de ceva timp si ce as putea face sa le indepartez ?Multumesc !

Raspunsuri (1)

acum 7 ani

Masturbarea nu are legatura cu cosurile. Nu la toti barbatii se rupe asta, asta e un mit.