Compatibilitatea sexuala

Sex si probleme sexuale

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

AM 22 DE ANI SI MI-AM INCEPUT VIATA SEXUALA LA 20 DE ANI.PRIMUL MEU PRIETEN CEL CU CARE MI-AM INCEPUT VIATA SEXUALA A INCERCAT SA FACA IN ASA FEL INCAT SA FIE TOTUL BINE,DAR UNEORI NU IMI DOREAM SA FACEM DRAGOSTE.MOTIVUL E SIMPLU:NU AJUNGEAM LA ORGASM NICIODATA.DIN PACATE NE-AM DESPARTIT,DAR NU DIN MOTIVUL ACESTA.CU ACTUALUL MEU PRIETEN FIECARE CLIPA IN CARE FACEM DRAGOSTE E MAGIC,DE NEUITAT.MEREU AJUNGEM LA ORGASM SI E MINUNAT.CONTEAZA DACA ESTI COMPATIBIL CU PARTENERUL.

Raspunsuri (4)

vlad26

acum 16 ani

Da asa este, conteaza si compatibilitatea dar si rabdarea partenerului si comunicarea in cuplu.

Emil120864

acum 15 ani

Precizare: Cred ca e o confuzie in privinta semnificatiei cuvantului "compatibilitate". E doar chestie de cat de mult rezista el din cate inteleg eu. Iar daca ma gandesc ca totul pe lumea asta e relativ, pot sa ma gandesc la faptu ca si el poate sa aiba peste un timp ejaculare precoce si atunci poate iar renunti la el. Cel mai bine e sa iti un partener cu care sa te intelegi in tot restul zilei, ca la pat il poti educa si tu. good luck

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Nu stiu daca am avut norocul sau ghinionul de a exista un singur barbat in viata mea, cert este ca desi ne-am casatorit de putin timp nu am avut niciodata orgasm de niciun fel cu el.Suntem impreuna de peste 6 ani, dar pot spune ca nu stiu ce inseamna placerea sexuala.

comentarii utilizatori

acum 15 ani

Pana sa-mi incep viata sexuala mi se parea o p***ae problema compatibilitatii intre cei 2. Insa acum, imi lasa un semn de intrebare.Am inceput viata sexuala in urma cu 9 luni si pana acum nu am avut nici un orgasm, desi eu, si partenerul meu am facut tot ce ne-a stat in putinta.