chiuretajul poate fi un secret??

Sex si probleme sexuale

Postata de Helena112225 cu 15 ani in urma.

buna, va rog sa imi spuneti in urma unui chiuretaj exacutat la o clinica de specialitate exista posibilitatea ca medicul de familie sa fie informat despre aceasta interventie chirurgicala??? se adauga ceva la fisa personala??

Raspunsuri (3)

Antoaneta2112053

acum 15 ani

nu se adauga nimic la fisa personala.asta daca ai fost la o clinica particulara si nu cu trimitere de la medicul de familie.

constantin5102798

acum 15 ani

Da, chiuretajul este confidential daca doresti !

Oana-Genoveva

acum 15 ani

poti sta linistita chiuretajul nu este ceva de care ar trebui sa te feresti este o decizie proprie si nimeni nu are cum sa afle ca ai facut atita timp cit nu spui tu ...nu se scrie nici in fisa si nici nu ajunge nimeni sa spuna medicului tau de familie