chist

Sex si probleme sexuale

Postata de mariclau cu 12 ani in urma.

buna,saptamana trecuta an facut un ecograf si mi sau gasit chisturi,unu de 6 mm,iar celalalt de 7 mm,se poate sa-mi afecteze viata sexuala,sau sa nu mai pot face copii din cauza lor?

Raspunsuri (2)

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 12 ani

Nu ati spus unde vi s-au descoperit aceste chisturi. La ovare? La sani?
Ati primi raspuns daca ati pune intrebarea la locul potrivit: Afectiuni ale ovarelor, sanilor, etc.
Mult succes

mariclau

acum 12 ani

chist ovarian