chist-relatii sexuale

Sex si probleme sexuale

Postata de adelina_snspa cu 12 ani in urma.

As avea si eu o intrebare. Am avut o operatie laparposcopica a unui chist ovarian + anexectomie partiala... dupa cat timp pot avea relatii sexuale si dupa cat timp pot incerca sa raman insarcinata?
Multumesc, Adelina.

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Este necesar sa puneti aceste intrebari medicului care v-a operat. Este simgurul in masura sa va raspunda in mod corect la intrebari.

elena

acum 12 ani

trebuie sa fac operatie de chist pe uter cemi recomandati

Luminita

acum 10 ani

Am fost operrata de chist ovarian stang ,si nu am avut ciclu 5 Luni Air acum de o saptamana sangerez puternic ce poste fi .am si 2 chisturi la Saul stang ce Trebuie facut.