ce se mai poate rezolva?

Sex si probleme sexuale

Postata de corne09 cu 13 ani in urma.

intrebare Mi-a disparut total cheful de sex, nu mai am erectie, se mai poate face ceva?

Raspunsuri (4)

corne09

acum 13 ani

astept un raspuns pe e-mail

ioana

acum 13 ani

schimba partenera...:P

loredana_p

acum 13 ani

buna seara. Pritenul meu a avut cam aceeasi problema, i-a fost recoandat un rodus naturist Vital Man
la el a functionat, intereseaza te poate te ajuta!

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 13 ani

In cazul in care constatati ca produsele naturiste nu va redau pe deplin cheful de sex, va puteti adresa si unui cabinet de psihoterapie sexuala.
Mult succes!