ce se intampla?

Sex si probleme sexuale

Postata de alina1037 cu 15 ani in urma.

am o relatie cu prietenul meu de 1 an si ceva.si ne iubim.cand intretinem relatii sexuale el imi zice ca pana la mine nu i s a mai intamplat sa "tina" asa putin la primul numar adica aprox.15 min.Tin sa mentionez ca el nu avut pana acum o relatie serioasa doar asa sa se distreze fara sa simta ceva pt vreo fata.eu sunt de vina sau este acea placere unde intervine si iubirea?

Raspunsuri (1)

acum 15 ani

Buna,

Cred ca raspunsul il stii deja!

In primul rand, acele 15 minute de care vorbesti tu, nu reprezinta un timp prea scurt pentru prima erectie. Asa ca prietenul tau poate sa stea linistit si sa se simta barbat in continuare!

Cu cat implicarea emotionbala este mai mare, cu atat erectia este mai puternica si mai rapida.

Asa ca puteti sta linistiti!