ce se intampla?

Sex si probleme sexuale

Postata de iuliutzaaa cu 14 ani in urma.

am nevoie de un raspuns!!nu stiu ce s-a intamplat...am incercat sa o fac cu prietenul meu de doua ori si himenul nu s-a rupt desi m-a durut foarte tare...nu inteleg de ce au fost durerile atat de puternice...|??

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 14 ani

Pentru ca nu te-ai umezit destul, pentru ca ai fost stresata, pentru ca penisul lui nu a fost destul de erect, pentru ca ai un himen mai gros, pentru ca nu e momentul potrivit sau locul, pentru ca nu ati fost indeajuns de hotarati si de persistenti, pentru ca nu ati fost indeajuns de rabdatori in timpul preludiului sau al actului in sine. Pana si o femeie cu experienta are nevoie de un preludiu mai lung pentru a se bucura cu adevarat de actul sexual.
Oricare din motivele de mai sus, unele din ele sau toate. Numai tu poti sti sau nici macar tu.
Ideea e sa va relaxati, beti un pic de vin rosu inainte, atmosfera, fara graba, si cu rabdare. Putin cate putin. Va merge.

caty

acum 14 ani

nu stiu daca mi s-a rupt, dar o incercam cred deja a 10 oara si ma doare teribil. si simt ca e ingust de tot.

caty

acum 14 ani

sorry am uitat sa precizez mai sus, ca am si eu o astfel de problema ca si a ta

corina

acum 14 ani

incearca cu fratele prietenului tau.....ai mai mari sanse de reusita

pusxxxyman

acum 13 ani

daca inca nu ai rezolvat...trimite-mi un mail... si vb.... [email protected]