ce sa fac

Sex si probleme sexuale

Postata de caroi cu 12 ani in urma.

sunt casatorit de 2 ani am 23 de ani si nu stiu ce am mi se scoala foarte greu desi eu vreau si nu mi se intareste indeajuns .daca se scoala ma tine 2,3 minute si se moaie iar . sunt bolnav am ceva ?ce ar trebui sa fac

Raspunsuri (4)

Dara

acum 12 ani

Cauta informatii despre Branca ursului pe Google. Odihneste-te, relaxeaza-te. Sotia trebuie sa te inteleaga, sa nu faceti o problema majora din asta. Se poate intampla in orice cuplu, la orice varsta. Mergi la doctor daca crezi ca este o problema medicala.

caroi

acum 12 ani

multumesc pt sfaturi ,mam gandit la ce miai scris , am uitat sa mentionez ca am 1,82 cm si 100 de kg sa fie si obezitatea problema?

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

disfunctia erectila definita prin incapacitate de a obtine erectia pentru o performanta sexuala adecvata pot avea atat cauze organice, cat si psihice (stress, oboseala, depresie). un psihosexolog va poate consilia in aceasta privinta.
cat priveste cauza organica, exista diverse afectiuni : endocrinologice, diabet zaharat, afectiuni prostatice,medicamente ca beta-blocante, afectiuni neuro-psihiatrice (depresia)

caroi

acum 12 ani

multumesc pt sfaturi ,mam gandit la ce miai scris , am uitat sa mentionez ca am 1,82 cm si 100 de kg sa fie si obezitatea problema?