Buna?

Sex si probleme sexuale Abces dentar

Postata de Utilizator11539458853 cu 5 ani in urma.

Am si eu o intrebare,acum câteva luni am întreținut un act sexual cu prietenul meu,și am simțit o imensă durere in partea stanga si a curs sânge,am incercat si a doua seara dar tot asa au apărut durerea și sângele pot sa stiu de ce?Eu nu cred ca era normal.Iar după aceste două seri mi-a venit menstruatia...

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articole de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/6-simptome-grave-specifice-bolilor-sexuale-feminine_8661
//sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/sangerarea-vaginala-ce-este-normal-si-ce-e-patologici_1176