Buna

Sex si probleme sexuale

Postata de Andreeacr cu 10 ani in urma.

Buna,numele meu este Andreea .. am si eu o problema, azi de dimineata am facut sex cu prietenul meu si sa rupt prezervativul ..ideea e urmatoarea ca si`a dat seama ca sa rupt si pana sa.si dea drumu a scoso cu vreo 10 sec inainte..si si`a dat in alta parte drumu...ciclu mia trecut acum o sapt, e regulat, e vreo sansa sa fii ramas gravida ?!

Raspunsuri (2)

Medic SfatulMedicului

acum 10 ani

Dificil de precizat insa exista un anumit risc de sarcina, chiar el si mic.

Andreeacr

acum 10 ani

Multumesc frumos