Buna...

Sex si probleme sexuale

Postata de alexa. cu 10 ani in urma.

Am 19 ani.iar iubitul meu 20.Suntem impreuna de 5 ani.De cateva luni locuim impreuna si am inceput sa avem probleme.Nu mai are chef de sex si atunci cand o facem reusim cu greu,nu ma mai saruta nu ma mai atinge,de dragoste nu mai zic...Nu are pe alta stiu sigur,ma iubeste foarte mult si cu toate astea ma simt incomod doarece am senzatia ca nu ma mai place...Sunt inalta 1.73 blonda frumusica nu este vorba de aspectul.Nu il pot intelege ce il determina sa fie atat de respingator...Daca m-ati putea ajuta cu un sfat,chiar sunt disperata.

Raspunsuri (2)

raskolnik

acum 10 ani

Cred ca aveti o problema de comunicare... Trebuie sa gasesti o modalitate sa il faci sa se deschida, fara amenintari, santajari emotionale etc... Pentru ca e clar ca e o problema. Poate e putin plictisit , dar daca discuti cu el, sunt sanse sa rezolvati problema.

alexx..

acum 10 ani

Buna....cred ca deja a intrat monotonia in voi..asa se intampla..uneori..sau are pe altcineva..cu care asi poata satisface placerile..in cu totul alt mod..
daca doresti sa discutam ma multe pe aceasta tema ati lad id-ul meu de mes/ [email protected]/ Mul;tumesc si multa bafta in continuare..