buna

Sex si probleme sexuale

Postata de naserdaniela cu 14 ani in urma.

as dori sa stiu daca exista posibilitatea k cineva care si-a pierdut virginitatea sa fie din nou virgina,nu stiu prin operatii,prin orice mijloc dar vreau sa stiu daca exista ?daca da vreau sa stiu unde ?cum?cat costa ?daca este riscant sau nu?va multumesc

Raspunsuri (12)

mona13152562

acum 14 ani

in nici un caz nu poti sa-ti recapeti virginitatea inapoi.

Adrienne

acum 14 ani

Este o interventie chirurgicala destul de frecventa, se numeste " himenoplastie" si se face intr-o clinica de chirurgie plastica. Pretul s-ar putea sa fie destul de piperat [ intre 400-900 euro ],nu strica sa te interesezi. Chiar si femei casatorite apeleaza la aceasta interventie, pentru a-i creia sotului o cat mai mare placere. Bafta !

mona13152562

acum 14 ani

poti sa-ti faci operatie dar asta nu se compara cu faptul ca odata ai fost virgina cu adevarat. mersi

mircea_bun

acum 14 ani

operatia care te intereseaza pe tine nu are nici un sens... poate fi cel mult un truc. daca vrei sa iti rezolvi cu lucru asta o problema locala, cred ca esti pe calea gresita. e ca si cum ai vrea sa devii alba desi in esenta esti neagra... e un michaeljacksonism. Cred ca ar fi mult mai ok sa iti marketezi experienta sexuala decat pretinsa verginitate si nu cred ca un om cu capu pe umeri mai cauta "feciorelnicie"

ramonyka_2006

acum 14 ani

eu sunt de parere ca nu mai suntem pe vremea lui pazvante chioru ca sa stai cu teama ca nu mai esti virgina

maria1251

acum 14 ani

Cred ca nu cu faptul ca nu mai esti virgina ai tu probleme, ci din cauza ca deranjeaza pe cineva tocmai acest fapt. Si iti spun, din toata inima, ca nu merita sa te schimbi pentru nimeni si sa treci printr-o operatie, fie ea minora sau nu. Cine te vrea si te iubeste, te accepta virgina sau nu. Astea sunt chestii minore

Alinutza

acum 14 ani

Dupa parerea mea, o astfel de interventie mi se pare inutila, dar da, este posibila. Stiu pe cineva care a platit 600 de euro ptr o astfel de operatie.
Numai bine!

didilus

acum 14 ani

nu cred ca are rost sa iti faci un pacat asa mare,sa minti ca nu ai facut sex cu nimeni si ca esti fata mare.Decizia iti apartine tie.

//////

acum 14 ani

multumesc dar nu este vorba de asta .........de unde stii k nu este cu totul altceva,,,,,,am pus o intrebare si sunteti asa de rautaciosi ,pentru cei care vor sa mai dea asemenea raspunsuri va rog sa va abtineti pt k nu am nevoie de sfaturile voastre......multumesc

mona

acum 14 ani

nimeni nu vrea sa fie rautacios cu tine doar ca ti se dau niste sfaturi pe care daca vrei sa le iei e bine daca nu, tot e bine.in viata fiecare ia decizii pt sine dar trebuie sa te gindesti ca au si consecinte.succes!

naserdaniela

acum 14 ani

pantera

acum 14 ani

am citit cu foarte mare atentie tot ce teu cris ceilalti zile mersi ca teu citit mesaju si teau dat un raspuns :sa vrei sa devi virgina a 2 oara ,ramine cu semnu intrebari.sa mai treci o data prin durerile desvirginitati ;ai curaj;cauta clinicile de operati estetice di nafara tari
,in ziua de azi se schiba sexu di barbat face femeie .