Buna ziua

Sex si probleme sexuale

Postata de Flafi cu 11 ani in urma.

Buna ziua , am avut in urma cu doua saptamani o experienta sexuala mai speciala cu prietena mea , in ce sens , locu penetrarii nu a fost cel obisnuit . Iar apoi dupa acele doua saptamana s-a ivit subiectul in legatura cu aceasta intamplare , dar prietena mea refuza , chiar violent as putea spune , sa creada ca s-a intamplat . Eu chiar nu inteleg de ce ar putea uita , in cazul in care ea are o memorie destul de buna . Multumesc

Raspunsuri (1)

victoras

acum 11 ani

Ai cerut acordul ei inainte de a incepe actul?Poate ca pe moment a fost de acord dar nu i s-a parut ok(din diferite motive) ulterior.Refuzul ei de a vorbi despre actul in sine poate fi interpretat efectiv ca un refuz al ei de a mai repeta experienta!!!Trebuie sa va intelegeti in acest sens si sa faceti ce va place amindurora!!! Va doresc sanatate si intelepciune !!!