buna ziua!!!

Sex si probleme sexuale

Postata de ovidiu.cosmin cu 13 ani in urma.

buna ziua am o problema de ceva timp nu ma mai excita partenera sau pe romaneste nu pot sa imi stimulez penisul fie cum ar trebui...
se mai intampla ca in timpul actului sexual sa moara si sa stric tot ce am inceput..
am comandat de pe net ceva medicamente megazinc niste medicamente megazinc imi vor fi de folos??

va rog frumos sa ma ajutati sau sa ma indrumati ce ar trebui sa fac

va multumesc anticipat!!

Raspunsuri (3)

Psih.dr.Gabriela Marin

acum 13 ani

Buna,

Tu spui foarte clar ca nu te mai excita partenera. Probabil ca ceva s-a intamplat intre voi in aceasta perioada. Exista posibilitatea ca problema ta sa se datoreze unor cauze fiziologice ( ce varsta ai?) unor cauze psihologice ( certuri, tensiuni in relatie, rutina, plictiseala) sau chiar oboselii. Poate fi chiar o infectie urinara, probleme cu prostata, etc.

Citeste mai multe pe acest site dand un search pe "impotenta "sivei putea descoperi eventualele cauze ale problemei tale

ovidiu.cosmin

acum 13 ani

buna ziua

am 23 de ani si nu e vorba doar ca nu ma excita prietena mea in general nu ma mai simt excitat sau sa am chef sa fac sex..

exits vreun tratament medicamentos?? la ce medic ar trebui sa apelez???

va multumesc din suflet

geet

acum 12 ani

sieu am acceasi probleme si te as ruga sa imi spui si mie daca accele medicamente cumparate de pe net functioneaza