buna seara

Sex si probleme sexuale

Postata de AnnaMariaP cu 9 ani in urma.

am si eu o intrebare.... marti seara mi-am inceput viata sexuala...si prietenul meu a apucat sa ma penetreze de vreo 3-4 ori cand a observat pe burta lui o pata mare de sange... si apoi la baie mi-a curs foarte mult. si de atunci port tampoane fiindca imi tot curge nu la fel de mult dar curge. cat timp o sa mai curga? am citit pe un site ca imi va curge intre 2 si 4 zile si ca rana se va vindeca in 2 saptamani din cauza ca am avut himenul rigid si ca nu a fost vulva destul de lubrifiata... el a purtat prezervativ. va rog dati-mi un raspuns sunt speriata si nu pot merge la ginecolog deoarece nu vreau ca mama sa afle

Raspunsuri (1)

buna

acum 9 ani

scrie-mi un email pe yahoo la adresa zane:bune (elimina insa cele 2 puncte) din nume si iti spun ce sa faci ca sa opresti hemoragia