Buna Seara

Sex si probleme sexuale

Postata de johnnyx cu 10 ani in urma.

Acum o saptamana am facut sex cu partenera mea si am ejaculat afara...dupa care m-am spalat si cu servetele umede...iar dupa am inceput alt act sexual...acum cateva zile a avut o usoara sangerare...ciclul trebuie sa ii vina dupa data de 30...exista vreun risc sa fi ramas insarcinata? sau se poate sa fie doar o infectie sau raceala la ovare? ca am citit pe net ca raceala la ovare lafel ai sangerari usoare...va rog sa ma ajutati cu un raspuns clar..suntem foarte speriati amandoi ..Multumesc mult

Raspunsuri (4)

rub

acum 10 ani

cea mai buna solutie este sa fie consultata de un medic specialist

johnnyx

acum 10 ani

Multumesc

rub

acum 10 ani

npc...sa va iubiti in continoare la fel de mult

johnnyx

acum 10 ani

Multumim frumos...dar un sfat asa...se poate sa imi dati ..?are si ceva scurgeri vaginale mai "mult"asa...decat deobicei... este infectie?