bbaabb

Sex si probleme sexuale

Postata de bbaabb cu 12 ani in urma.

va rog din tot sufletul sa-mi raspunde-ti cat mai repede.azi mi-am facut 2 teste de sarcina din acelea minut tip banda am dat 5 lei pe amandoua si mi-au iesit amandoua negativ...conteaza pretul testelor daca e mai ieftin e mai prost?

Raspunsuri (2)

bbaabb

acum 12 ani

va rog din tot sufletul sa-mi raspunde-ti cat mai repede.azi mi-am facut 2 teste de sarcina din acelea minut tip banda am dat 5 lei pe amandoua si mi-au iesit amandoua negativ...conteaza pretul testelor daca e mai ieftin e mai prost?

Medic Epuran

acum 12 ani

Mai puţin contează preţul testelor de sarcină achiziţionate, contând în schimb modul de folosinţă şi perioada când trebuie folosite pentru a putea oferi un rezultat cât mai concludent referitor la prezenţa sau absenţa unei sarcini. Pentru detalii despre testele de sarcină recomand citirea articolului ˝Totul despre testele de sarcină˝ de pe site-ul ˝sfatulmedicului.ro˝