Am si eu o problema?

Sex si probleme sexuale

Postata de Utilizator11600967391 cu 3 ani in urma.

Am si eu o preblema io sunt casatorit recent de un an de zile io am 24 de ani sotia are 37 si este brazilianca o iubesc si tin enorm de mult la ea cand vrem sa facem secx ma mangaie vorbeste cu mine se trezeste cocosul si cand vreau sal bag se inmoaie si moare problema asta o am io ca barbat din prima noastra noapte cand am facut dragoste akuma intrebarea mea este nu ecxista vreo pastila care sa ma faca sal tin treaz cocosul macar 5 minute cate o data ma excita ia adika simnt ceva ptr ia ca o iubesc dar in mare parte a timpului nu simnt nimika pur si simplu numi sta capul la secx am si probleme perioada asta stresat si multe chesti pe care nu le pot evita cas lucruri normale din viata ssa ca va rog datimi sau zicetimi niste pastile sami pot face sotia fericita

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/impotenta_10535