am o problema

Sex si probleme sexuale

Postata de maria723 cu 15 ani in urma.

Va rog sa ma ajutati!Mereu cand vreau sa fac dragoste cu logodnica mea ,devenim amandoi excitati la maximum as putea spune,insa imediat cum vrem sa incepem actul ,penisul iese din erectie.Reusim doar cand facem baie impreuna si este umed.Va rog spune-ti-mi ce as putea face sa ramana in erectie in orice situatie!

Raspunsuri (1)

nicoleta497

acum 15 ani

intra aici www.superpenis.ro si citeste,sunt mai multe informati in legatura cu problema ta..nici eu nu stiu daca e 100% adevarat,eu mi lam comandat...nu am porbleme sau asa,dar am spus ca mai bine sa incerc sa evit asemenea probleme...eu zic sa incerci...si pana la urma urmei...nu ai nimic de pierdut.sper sa iti poti rezolva problema.