am niste pete pe varf la penis?

Sex si probleme sexuale

Postata de Utilizator21641239457 cu 2 ani in urma.

buna ziua vreau sa va intreb acum un an am avut o relatie sexuala cu o fata am luat o boala pe cale sexuala apoi am tratato da mia ramas niste puncte rosi uneori se cunosc uneori nu nu ma deranjeaza cu nimic da problema este ca am o erectie sp***a cu o fata am erectie da de scurta durata pana cand ejaculez rapid apoi numai am erectie am facut analizele din nou totul a iesit negativ da inca mai am petele ma gandesc ca din cauza asta am erectie sp***a

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 2 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958