Am nevoie de un specialist

Sex si probleme sexuale

Postata de Medieseanul cu 10 ani in urma.

Buna ziua.Am 24 de ani si am tot vazut pe internet tot felul de pastie pentru marirea penisului , de exemplu , Vimax , Extrasize . Penisul meu in erectie masoara undeva la 14 cm jumate si vreau sa mi-l mai maresc cu cel putin 2 centrimetrii.Rog un specialist sa imi recomande cele mai bune pastile pentru marirea penisului.Multumesc.

Raspunsuri (2)

Dorina Mihail

acum 10 ani

De ziua sotului, anul trecut i-am cumparat VIMAX VOLUME. L-a inceptu a fost tare reticent, dar dupa cateva luni deja se simt efectele. Pot sa zic ca acest tratament ne-a salvat casnicia. Multumesc si eu cu aceasta ocazie persoanelor care mi-au recomandat acest medicament minune, celor care lucreaza la magazinul on-line ekilibrium .ro

Medieseanul

acum 10 ani

Am urmat si eu un tratament de 3 luni cu pastilele Vimax , dar din pacate nu am mai avut bani si am fost nevoit sa renunt.La ei pe site scrie ca trebuie sa urmezi un tratament de 6 luni.