Am nevoie de un sfat....

Sex si probleme sexuale

Postata de [email protected] cu 11 ani in urma.

Astazi cu prietena mea am hotarit sa punem capat la virginitate si nu sunt sigur daca am reusit...am facut tot cum trebuie si incetisor fara graba,ca si mai inainte am incercat dar nam reusit findca o durea si nu suportam cind simte ia durere....dar astazi am facut un pas mult mai mare neam excitat amindoi destul de tare plus la asta am mai luat si un lubrifiant ca sa fie penetrarea mai buna si nedureroasa si am folosit si prezervativ cu siguranta si am inceput incetisor cu incetisorul sal introduc asa miscari lente si asa de citeva ori si penisul a intrat vreo 10 cm in ea(si 5 cm inafara),ea simtea durere dar mia zis ca no doare himenul dar inauntru dar singe nu a curs nimic dar peste citeva ore pe proteslipul ei sa pus o petisoare asa de singe asa deschisa la culoare...si vreau sami dati un sfat ce sa fac mai departe???este reusita dezvirginarea???sau nu???daca da cite zile de pauza sa luam ca sa incepum din nou pentru a deprinde muschii interiori????VA MULTUMESC ANTICIPAT

Raspunsuri (5)

aleahim22

acum 11 ani

Buna...nu trebuie neaparat sa iei o pauza..nu sunt doctor dar iti spun din experienta..puteti relua momentul atunci cand simtiti si sunteti pregatiti important e sa va doriti.Prelungiti mai mult preludiul pt ca este o parte destul de importanta si necesara,incearca sa iti exciti partenera,sa o faci pe ea sa isi doreasca acest lucru astfel incat momentul va fi mai placut si mai putin dureros.Bafta!

[email protected]

acum 11 ani

multumesc mult de sfat...dar as dori sa aflu sa primit zivirginarea si de ce na curs singe???

Laryss

acum 11 ani

nu trebuie neaparat sa curga.

stefania dorina

acum 11 ani

Nu ai dezvirginato trebuia sa o bagi toata si sa tina mai mult partida asa ea a suferit odata si va mai suferi si a doua oara am o intrebare tu esti virgin sau ai mai facut cu vreo fata ceva?daca esti virgin trebuia ca macar ea sa aiba pe cineva cu experienta ca altfel va suferi f mult si va avea probleme vaginale grave in viitor

[email protected]

acum 11 ani

ambii eram virgini...dar a doua oara cind am facut peste vreo 10 zile a fost tot usor far durere deam a intrat totul si a fost un sex superb...si am fost si la un genicolog si a zis ca e totul bine...deacum multe partide am facut si a fost tot cu succes asaca felul ca eu eram virgin nu a fost o problema eu cred ca spre bine a fost inca ambii am trecut prin aceste greutati ei bineinteles ca nu eram eu acela care primea durerea dar aveam si eu emotii si ambii ne linisteam totusi ramin clipe frumoase...