Am nevoie de ajutor

Sex si probleme sexuale

Postata de Heidiiy cu 10 ani in urma.

Deci sa o luam logic ... m''am masturbat inainte cu ceva vreme ca prietena mea sa ajunga pe la mine, si am dat si pe chiloti , mai mult de 3-4 ore , si am incpeut sa ne dezbracam , pana am ramas in chiloti , apoi ne''am frecat unul de altul ca mimarea unui act sexual , am mai pus mana pe penis , dupa iar am introdus degetul foarte putin la ea in vagin pentru a o excita , sunt cam disperat cei drept , sunt curios daca poate ramane insarcinata , nu a trecut inca perioada de 72 de ore , poate lua o pilula de a doua zi , dar as vrea sa stiu daca este nevoie sau nu , va rog spuneti-mi toate parerile

Raspunsuri (3)

Heidiiy

acum 10 ani

Si inca ceva , in noiembrie ciclul ei a intarziat , acum in ianuarie a mai fost de 4 zile si a 5 , 1 ianuarie dar ea a zis ca a fost mai deloc , iar totul sa intamplat pe 3 ... adica in a 3 zi dupa , dar daca este neregulat ..

Studenta anul vi MG

acum 10 ani

Daca totul s a intamplat in a 3a zi de dupa menstruatie sansele sa fie insarcinata sunt mici pt ca nu era in perioada ovulatiei. Dar serios acum, m am amuzat enorm... Te ai gandit ca poate ai luat o boala cu transmitere sexuala? Asta ca sa iti dau un motiv mai serios de panica

Heidiiy

acum 10 ani

suntem virgini amandoi :)) , la bun nu mai radeti de mine sincer nu stiu ce sa fac .. astept cu nerabdare 2 sapt sa faca un test de sarcina ..