am facut cu iubita trei zile la rând si după sa culcat ?

Sex si probleme sexuale

Postata de Utilizator11710766843 cu o luna in urma.

Nu am nimic cu sănătate

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum o luna

Buna ziua,

Este posibil ca organismul dvs. sa aiba nevoie de o perioada de recuperare dupa trei zile consecutive de activitate sexuala intensa. Este normal ca unii barbati sa aiba nevoie de o perioada de odihna pentru a-si recapata energia si pentru ca sistemul lor sa se regenereze.

De asemenea, este important sa luam in considerare si alte aspecte, cum ar fi nivelul de stres, anxietatea sau chiar consumul de alcool sau substante care pot afecta performanta sexuala.

In cele din urma, daca problema persista sau devine o sursa de ingrijorare, este intotdeauna recomandabil sa discutati cu un medic sau un specialist in sanatate sexuala pentru a evalua cauzele potentiale si pentru a primi recomandarile adecvate.

Retineti ca informatiile pe care le-am oferit sunt generale si nu inlocuiesc sfatul medicului.

Este important sa consultati un medic in legatura cu situatia dvs. specifica si sa urmati recomandarile acestuia: https://www.clickmed.ro/medic/urologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Sex-si-erotism/anxietatea-de-performanta-sexuala_10681
sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/probleme-cu-erectia-si-ejacularea-precoce_743

Acest comentariu a fost moderat de administratorul forumului.