Ajutor

Sex si probleme sexuale

Postata de vladut02 cu 10 ani in urma.

Am facut sex neprotejat cu iubita mea , de ejaculat , am ejaculat la wc , m-am spalat cu apa , fara sapun si m-am dus in camera , dupa 30 de minute am facut-o iar pt putin timp mi-am pus prezervativ , dar ma jena si l-am dat jos... dimineata , dupa 6 ore de somn a intrat pe stop m este vreo sansa sa ramana gravida ?? Ac***a in vedere a am ejaculat afara , m-am spalat , am folosit putin prezervativul care are acea solutie pe el , urmat de ciclul ei , care este sansa de sarcina ?? Ajutati-ma va rog !!!

Raspunsuri (1)

MMMMihaelaMMM

acum 10 ani

nu era in perioada fertila deci slabe sanse de a ramane insarcinata