Ajutor!

Sex si probleme sexuale

Postata de Irina2222 cu 11 ani in urma.

Mi-am inceput viata sexuala acum o saptamana si au inceput sa ma doara sanii...este o durere suportabila...insa nu inteleg de ce?!

Raspunsuri (4)

membru236663

acum 11 ani

de obicei e prima senzatie cind ramai insarcinata,dar asta simti si inainte de ciclu !!!???

Irina2222

acum 11 ani

Nu...

andrea ioana

acum 11 ani

si eu am simtit asta si am ramas insarcinata asa ca pregatestete sa fii mamica draga mea

Irina2222

acum 11 ani

Vad ca au disparut durerile...si tu ai patit asa?